Mundesi punesimi Kuzhinier

Agjent Financiar (italisht) - Tirane

 

Kerkohet:

 • Nivel mesatar i gjuhes italiane
 • Disponibilitet full time: 09:00-18:00, e Hene – e Premte
 • Aftesi te mira komunikuese
 • Korrektesi ne marredhenien e punes
 • Ambicie per tu rritur financiarisht dhe profesionalisht
 • Eksperienca e meparshme perben avantazh

Ofrohet:

 • Page baze e kenaqshme + bonuse te larta ditore, javore dhe mujore
 • Kontrate e rregullt pune sipas Kodit te punes
 • Trajnim profesional te vazhdueshem
 • Ambjent komod, profesional dhe miqesor
 • Mundesi shume te mira promovimi profesional dhe financiar

Per te aplikuar dergoni CV-ne tuaj ne adresen tone te e-mailit aplikopra@gmail.com ose ne whatsapp 0694449400.

Click or drag a file to this area to upload.

Address

Bulevardi Bajram Curri
Nr 114 , Tirana Albania

Contact us